فهرست کتاب


مسجد مقدس جمکران تجلیگاه صاحب الزمان روحی و ارواح العالمین له الفداء

سید جعفر میر عظیمی

یا صاحب الزمان ادرکنا

مسجد مقدس جمکران

جلوه گاه عنایات امام زمان علیه السلام، تجلی گاه کرامات و معجزات حضرت مهدی علیه السلام، میعادگاه منتظران و شیفتگان قائم آل محمد صلی الله علیه و آله است.
مسجد مقدس جمکران
پایگاه عشق و دلسوختگان فراق، منزلگاه کاروانیان اشتیاق، خلوتگاه مبتلایان درد و داغ غیبت حضرت صاحب الزمان علیه السلام است.
مسجد مقدس جمکران
دار الشفای دردمندان، دارالامان گمشدگان و بی پناهان، پناهگاه بلا دیدگان و مصیبت زدگان دوران نهایی زاده زهرا علیهاالسلام است.
مسجد مقدس جمکران حریم امن الهی، کعبه اهل ولایت، عبادتگاه فناشدگان راه مهر وجه الله و بقیه الله است.
مسجد مقدس جمکران
سرچشمه جوشان نور و هدایت است.
در این مسجد می توان عطر ناب حضور حضرت مهدی علیه السلام را حس کرد.
این مسجد را می توان خانه صاحب الزمان علیه السلام شمرد.
بسیارند آنان که در این مسجد شرافت دیدار یافته اند و دست عنایت موعود را بر سر خود لمس کرده اند و به کرامت مولا به هر چه خواستنی است، رسیده اند. علمایی که در گذر تاریخ همواره به این مکان مقدس اهتمام ورزیده اند، ارادتمندانی که در سالیان درازی از عمر خویش هرگز از زیارت آن غافل نمانده اند، مردمانی که در هر شب چهارشنبه و جمعه راه های طولانی را به شوق جمکران درنوردیده اند به یقین از توجهات صاحب این مسجد بهره ها برده اند و کرامت ها دیده اند.
آیا می شود این همه معنویت و صفا و آمادگی روحی، در زائران مسجد جمکران، بدون عنایت مولا حاصل آید؟
آیا می شود این همه شور و اشتیاق و التهاب، در جستجوگران صاحب الزمان علیه السلام بدون توجه خود آن حضرت صورت پذیرد؟
آیا می شود این همه آرامش روحی و رشد ایمانی و کمالات معنوی برای نمازگزاران مسجد جمکران، بدون امدادهای مشفقانه و دعاهای خالصانه حضرت مهدی علیه السلام تحقق یابد؟

هر چه هست از مدد رحمت اوست !

کتاب مسجد مقدس جمکران تجلی گاه صاحب الزمان علیه السلام با ذکر روایات معصومین علیه السلام و نقل اقوال و خاطرات علما و صالحین و بیان سرگذشت های شیرین از دیدارها و کرامات های حاصله در این سرزمین، مجموعه ای کم نظیر و پر تاثیر درباره این مسجد مقدس به شمار می آید.
چاپ اول این کتاب در نیمه شعبان 1415 با استقبال بی نظیر عاشقان بقیه الله روبرو گردید و در طی کمتر از پنج سال بارها و بارها تجدید چاپ گردید و بیش از صد و بیست هزار نسخه از آن چاپ و منتشر و به سرعت نایاب گردیده است.
مولف محترم آن جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای سید جعفر میر عظیمی از ارادتمندان با اخلاص و علاقمندان ایثارگر ساحت مقدس بقیه الله الاعظم حضرت مهدی علیه السلام می باشند که در راه جمع آوری مطالب مختلف آن سعی بلیغ و تلاشی وافر داشته اند.
واحد تحقیقات مسجد مقدس جمکران برای مولف محترم توفیقات روز افزون و برای مطالعه کنندگان گرامی رستگاری و فوز دیدار را آرزو دارد.
واحد تحقیقات مسجد مقدس جمکران
تابستان 1378